+dopravné od 55 Kč / 3,50 EUR

Popis výrobců námi dodávaného zboží

STARLINE

Značka Starline působí na českém trhu již 9. rokem a její obliba stále roste. Produkty Starline se vyznačují zejména příznivou cenou při zachování vysoké kvality zpracování, širokou nabídkou a vynikající dostupností. V současné době značka zahrnuje 33 sortimentních skupin, které pokrývají více než 90 % vozového parku ČR. O kvalitě produktů Starline svědčí také prodloužená záruka 3 roky.
Pokud chcete více informací o dodavateli www.starline-parts.com

 

FILTRON

FILTRON je výrobce filtrů, patřící do společnosti Affinia Group - Automotive Aftermarket brands, který patří mezi přední dodavatele nejen pro aftermarket, ale také do prvovýroby.
Doménou filtrů FILTRON je vynikajicí poměr kvality a ceny.
V naší nabídce naleznete více než 1900 položek s touto značkou.
Pokud chcete více informací o dodavateli www.filtron.pl

CHAMPION

Značka CHAMPION je jednou ze značek nabízených koncernem FEDERAL MOGUL. Pod značkou Champion naleznete - filtry, stěrače a zapalovací svíčky.
FEDERAL MOGUL patří mezi přední dodavatele nejen pro aftermarket, ale také do prvovýroby pro VW GROUP, Peugeot, Citroen, Renault, Ford, GM a mnoho dalších.

Pokud chcete více informací o dodavateli www.federal-mogul.com/en.

MANN+HUMMEL

MANN FILTER je obchodní značka společnosti MANN+HUMMEL. Produkty společnosti MANN+HUMMEL jsou vyráběny na základě požadavků prvovýroby s požadavkem na nejvyšší kvalitu.
V naší nabídce naleznete více než 1800 položek s touto značkou.
Pokud chcete více informací o dodavateli www.mann-hummel.com/mhcz

 

FEBI

Již téměř 160 let vlastní rodina Bilstein a Sickermann společnost, která je v oblasti automobilových náhradních dílů leaderem na světovém trhu. V současnosti má FEBI Bilstein zastoupení v 69 státech a její výrobky znají lidé ve více jak 130 zemích po celém světě. V centrálním skladu (Ennepetal, Německo) o rozloze přes jeden hektar je stále naskladněno více než 100 miliónů kusů náhradních dílů. Velký důraz je kladen na dodržování vysoké kvality všech výrobků, kterou zabezpečují již od roku 1994 certifikáty dle norem ISO řady 9000. K základním hodnotám společnosti v neposlední řadě patří i zachování a ochrana životního prostředí.

 

LUK

Značka LuK, která patří do skupiny Schaeffler Group, byla založena v roce 1965 a v současnosti má více než 6000 zaměstnanců. Se svojí produkcí ve výrobních závodech v Německu se řadí mezi špičku firem, vyrábějících spojkové systémy.
Důkazem kvality je i množství patentů a dodávky do prvovýroby renomovaných značek např. VW Group, Ford, Mercedes, Opel a další.
V naší nabídce naleznete více než 6000 položek s touto značkou.
Pokud chcete více informací o dodavateli www.luk-as.com

 

VALEO

Společnost Valeo má v 25 zemích světa 143 výrobních závodů,
53 diagnostických center a 10 distribučních center.
V současné době zaměstnává okolo 70 000 lidí. Své nejvýznamnější
produkty (osvětlení, chladiče, stěrače, zámky dveří, spojky,
díly klimatizace, startéry, alternátory, cívky, EGR-ventily)
dodává převážně do prvovýroby automobilek Volkswagen, Renault,
Nissan, Daimler Chrysler, Fiat, Ford nebo BMW, ale i na trh
aftermarket.
Pro více informací o dodavateli: http://www.valeo.com/

 

BOSCH

KVALITA PRVOVÝROBY-SPOLEHLIVOST-DLOUHODOBÁ TRADICE-INOVATIVNÍ
TECHNOLOGIE-DLOUHÁ ŽIVOTNOST-TO JSOU HLAVNÍ CHARAKTERISTIKY
NÁHRADNÍCH DÍLŮ BOSCH PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL.
Skupina podniků BOSCH je největším dodavatelem do automobilové
prvovýroby na světě.Je zastoupena ve více než 50 zemích světa,
zaměstnává přibližně 250 000 pracovníků.
Již více než 100 let se firma BOSCH věnuje automobilům.
Pro více informací o dodavateli: http://aa.bosch.cz/

 

PILENGA

Více než 50 let ve vývoji a výrobě brzdových kotoučů je důkazem toho, že společnost Pilenga patří mezi naprostou světovou špičku mezi výrobci brzdových kotoučů. Nejnovější technologie a zavedený systém řízení jakosti EN ISO 9002 dokládá to, že brzdové kotouče společnosti Pilenga jsou maximálně efektivní, bezpečné a zachovávají si tvarovou stálost při extrémních teplotách a tlaku. Ne náhodou je Pilenga dodavatelem pro takové věhlasné výrobce, jako je Maserati a Harley-Davidson.

 

FERODO

Ferodo je vedoucí firma na trhu v oblasti brzdových komponentů. Výrobky této firmy jsou známé jako brzdové díly prvotřídní jakosti. Třecí segmenty Ferodo si vybírají dodavatelé originální výbavy pro největší světové výrobce automobilů. Jsou důkladně testovány, aby vyhověly každému typu brzdové soustavy. Výrobky Ferodo získaly celou řadu homologací a ocenění od výrobců originální výbavy. Prakticky každý světový výrobce vozidel předepisuje výrobky Ferodo jako originální výbavu.

ATE

ATE je obchodní značkou společnosti Continental Teves - jednoho z největších výrobců a dodavatelů náhradních dílů pro automobilový průmysl na světě. Divize ATE je odpovědná především za vývoj a výrobu brzdových systémů a dílů brzd. Všechny produkty garantují vysokou kvalitu a bezpečnost. ATE stanovuje vlastní standardy v technologii výroby i ve službách a překračuje tak zákonem určená minima. Firma ATE je také zřizovatelem a poskytovatelem servisních konceptů pod názvem ATE Brzdové Centrum nebo ATE Partner.

 

MONROE

Společnost Monroe byla založena v roce 1963 v Saint-Truidenu v Belgii. V roce 1997 byla koupena koncernem Tenneco Automotive, produkty pod značkou Monroe jsou vyráběny i nadále. Tenneco Automotiveje výrobní společností se sídlem v USA, ročním obratem 4 miliardy USD a cca 20 000 zaměstnanci na celém světě. Závod Monroe v Saint-Truidenu je v Evropě největší, má své vlastní vývojové středisko,zaměstnává 1400 lidí a vyrábí 45 000 tlumičů denně. Zárukou kvality tlumičů Monroe je bezesporu jejich celosvětové vedoucí postavení v dodávkách do prvovýroby pro automobilky jako: Volkswagen Group,Volvo apod. V nabídce Auto Kelly naleznete tlumiče pérování Monroe Original, Monroe Refl ex., Adventure, Van Magnum v šíři cca 4000 položek , dále pružiny Monroe, horní uložení a dorazy Monroe.

BOSAL

 

Společnost byla založena roku 1923 a hlavní sídlo má ve městě Lummen v Belgii.
Má čtyři výzkumná a vývojová střediska, 33 výrobních závodů a 50 distribučních center v celém světě.
Firma dostála vynikající pověsti v oblasti výfukových systémů jak v dodávkách do prvovýroby, tak i na trhu náhradních dílů.
V sortimentu dále najdeme tažná zařízení, střešní nosiče a příslušenství pro montáž produktů firmy Bosal.
Kvalita dílů je zaručena certifikáty ISO 9000 a QS 9000.

V naší nabídce naleznete více než 15000 položek s touto značkou.

Pokud chcete více informací o dodavateli www.bosal.com.

 

NIPPARTS

Osvědčený dodavatel originálních dílů s orientací na japonské a korejské vozy. Výhodami sortimentu Nipparts je výborná dostupnost zboží spolu s ověřenou kvalitou.
V naší nabídce naleznete více než 11000 položek této značky.
Více informací o dodavateli www.nipparts.com

 

SVC

SVC Náchod, s.r.o. je ryze českou firmou , která se více než 15 let zabývá vývojem, výrobou
a prodejem tažných zařízení pro všechny druhy osobních a užitkových automobilů.
Zárukou kvality všech produktů této značky je zavedení a používání systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001-2001.
Veškerá produkty SVC Náchod jsou testovány a homologovány dle současných českých a evropských norem za neustálého sledování kvality.

V naší nabídce naleznete více než 750 položek s touto značkou.

Více informací o dodavateli www.svcnachod.cz

 

VARTA

Každá třetí autobaterie VARTA je montována přímo do nově vyrobeného automobilu. Varta svými výrobky zásobuje všechny velké automobilky v Evropě (Audi, Ford, Fiat, Seat, Peugeot, BMW, Citroen, Renault, Nissan, Porsche, atd.) a zaujímá v této oblasti vedoucí postavení na trhu.

 

BANNER

Společnost Banner byla založena v roce 1937 v Rankweilu v Rakousku panem Arturem Bawartem jako rodinný podnik.V současné době má společnost 565 zaměstnanců, z toho jich 370 pracuje přímo v továrně na baterie v Linci, kde se vyrábí přes 2,5 mil. Ks startovacích baterií ročně a přes 40 mil. Ks

 

MOGUL

Olej SUPER MOGUL byl ve své době fenomén. Dnes je ale trend u požívaných olejů daný obměnou vozového parku, kdy SUPER MOGUL je jen dávnou vzpomínkou. Na čelní místa nastoupily oleje polosyntetické a plně syntetické, které vysoce převyšují požadavky dnešních extrémních technických nároků a splňují i speciální požadavky pro prodloužené výměnné intervaly oleje - WIV (Long life service). Tyto oleje byly vyvinuty ve spolupráci s předními světovými aditivářskými společnostmi a jsou samozřejmě doložitelně aprobované světovými výrobci motorů.

 

TEXACO

Texaco je značka petrochemických výrobků s více než stoletou historií. V současné době Texaco společně se značkami Chevron a Caltex patří k jedné z největších petrochemických společností světa. ChevronTexaco Corporation je zaměřeno na těžbu a zpracování ropy a dále pak na vývoj moderních petrochemických výrobků. Maziva a řady speciálních produktů nesoucích značku Texaco jsou dobře známy a vyhledávány odborníky z nejrůznějších průmyslových oborů, specialisty v auto-opravárenstvi i veřejností.


CASTROL

Značka Castrol je již více než 100 let špičkou v oblasti maziv. Auto Kelly poskytuje kompletní sortiment olejů motorových, převodových a to jak pro osobní a nákladní vozidla, tak i pro motocykly, zahradní techniku, lodě apod...

Více informací o dodavateli www.castrol.com

 

SHELL

Společnost Royal Dutch/Shell Group byla založena roku 1907 spojením holandské petrolejářské firmy Royal Dutch Petroleum Company a britské přepravní a obchodní společnosti The Shell Transport and Trading Company Ltd. V současné době značka Shell zahrnuje přibližně 58.000 registrovaných obchodních známek na výrobky a služby. Patří k nim zejména oleje a maziva, paliva, průmyslové chemikálie a výrobky spotřebního charakteru.

SPIDAN

Poloosy Spidan jsou součástí celosvětového koncernu GKN, který vznikl v roce 1902 jako Guest, Keen & Nettlefolds
Firma má 49 výrobních závodů ve 31 zemích po celém světě. Výrobní program firmy Spidan jsou homokinetické klouby a poloosy.
Výrobky firmy Spidan splňují certifikaci DIN EN ISO 9001 a vykazují nejvyšší kvalitu.Firma produkuje přes 200 milionů homokinetických kloubů za rok.
Sortiment Spidan pokrývá většinu vozidel evropských a asijských výrobců a má celosvětový podíl přibližně 40 %.
V naší nabídce naleznete více než 1000 položek s touto značkou.

Více informací o dodavateli www.gkn.com.

 

DELPHI

Americký producent dílů pro prvovýrobu i aftermarket,
firma Delphi Corporation patří se 147 plně vlastněnými
výrobními závody po celém světě mezi největší světové výrobce
automobilových dílů.
Více informací o dodavateli www.delphi.com

 

FRENKIT

Španělský výrobce a distributor brzdových komponent pro osobní a lehká užitková vozidla. Výroba podléhá standardům kvality dle ISO 9001-2008.

 

LPR

Italská společnost LPR patří svou produkcí a šíří sortimentu mezi světovou špičku v brzdové a spojkové hydraulice. V roce 1992 vznikla nová centrála v Piacenze o rozloze 42 000 m2, ze které se distribuuje zboží do celého světa. Společnost zaměstnává cca 800 lidí. Od roku 1992 je držitelem ISO 9002. LPR je i předním dodavatelem hydrauliky do prvovýroby.

 

WALKER

Společnost byla založena v Belgii roku 1963. Nyní vyrábí nejkvalitnější výfuky s antikorozní ochranou a vylepšeným tlumícím vláknem zamezujícím vylétávání ven z výfukových tlumičů.
Stejně jako společnost Bosal se řadí na první pozice v kvalitě výfukových systémů. Roční obrat dosahuje 4.4 miliardy dolarů.
Zároveň je držitelem mnoha ocenění a certifikátů kvality jako ISO 9001 a QS-9000.

 

MOOG

MOOG je značka dílů náprav a řízení s dlouhou tradicí, která je dodávána hlavně pro aftermarket. Jejím krédem je vysoká kvalita a dlouhá životnost výrobků. Tato filozofie vytvořila ze značky Moog absolutní jedničku na trhu v USA a Kanadě, kde je známa mnoho desetiletí jako .Problem solver. se zaměřením na autoservisy. Značka Moog patří koncernu Federal Mogul. Díky vysoké kvalitě produktů je tento výrobce stále úspěšnější v Evropě.

 

DEPO

Společnost byla založena v roce 1977 v Taiwanu. Dnes své výrobky dodává do více než 100 zemí světa. DEPO vlastní několik továren o celkové rozloze 30 000m2, zaměstnává na 800 zaměstnanců a již pětkrát za sebou byla značka DEPO zařazena mezi 20 nejlepších značek na Taiwanu. Výkonné výrobní linky dokáží vyprodukovat až 50000 kusů výrobků denně. Společnost se splňuje certifikaci podle ISO . 9001 a ISO 14001. Výrobky určené pro Evropský trh mají samozřejmě platnou homologaci.

 

TYC

Firma byla založena v roce 1986 ve městě Taipei na Taiwanu. Výrobce osvětlení a zrcátek osobních, dodávkových a nákladních automobilů s celosvětovou působností. Společnost je držitelem certifikátů QS9000 a ISO 9001. Vlastní výrobní závody na Taiwanu, v Číně, Singapuru, ale i v USA. TYC je předním dodavatelem světelné techniky jak do prvovýroby, tak na trh s náhradními díly. Pro Auto Kelly je dodavatelem převážně světlometů, blikačů a zpětných zrcátek na evropské a japonské vozy.